Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Mikołajek do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Mikołajek, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski w Mikołajkach na pewno potrzebujesz solidnego programu, który pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje wyróżnione są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i łatwe rozliczenia, w których ryzyko błędu ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem cen pobytów.


Ewidentnym ułatwieniem jest też wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych wiadomości między recepcjonistami. Pracę ułatwiają także komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania odpowiednich decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również możliwość dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 14:46:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
25.11.2015 13:19

Korzystamy z programu już od dłuższego czasu i u nas faktycznie sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu wygodny program, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z jasnymi warunkami korzystania i bezpłatny! Bardzo ułatwia nam codzienne funkcjonowanie. Polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA
25.11.2015 13:20

W naszym obiekcie używamy tego oprogramowania i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się funkcje dodatkowe, przede wszystkim komunikaty o niejasnych akcjach, których nie zauważyliśmy wcześniej w innych programach hotelowych. Rezerwacje dodaje się od ręki, a wszystko odbywa się bez zarzutu.

Dodaj komentarz