Stok GołębiewSKI

Niby Mazury kojarzę się z terenami płaskimi jak stół, a tymczasem powstają tutaj całkiem nowoczesne ośrodki narciarskie. Tak jak w Mikołajkach, gdzie przy jednym z hoteli znanej sieci usypano sztuczne wzniesienie i wybudowano wyciąg narciarski wraz z całą infrastrukturą.

Rzecz jasna stok GołębiewSKI nie zrobi wielkiego wrażenia na zaprawionych w bojach miłośnikach białego szaleństwa, którzy na nie jednej już górze deski połamali. Trasa jest szeroka i łagodna, w sam do nauki jazdy na nartach / snowboardzie bądź rekreacyjnego szusowania, połączonego z podziwianiem okolicznych jezior i innych, pięknych krajobrazów.

GołębiewSKI z Mikołajek dysponuje kolejką krzesełkową z czeroosobowymi kanapami, kursującymi wzdłuż 700-metrowego stoku. W ramach tej kameralnej stacji narciarskiej funkcjonują również wypożyczalnia sprzętu, system sztucznego naśnieżania całej trasy oraz bar z podstawowym asortymentem.

Warto dodać, że obok stoku narciarskiego funkcjonują karuzela pontonowa, wyciąg taśmowy dla dzieci (przede wszystkim, aczkolwiek nie tylko) z sankami oraz tor pontonowy. I te atrakcje na pontonach funkcjonują przez cały rok, a to za sprawą specjalnej, sztucznej nawierzchni.

Oczywiście goście hotelu mogą liczyć na znaczne zniżki.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz