Stadnina Koni Klonek

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Osoby chętne pojeździć na koniach mogą wybrać się z Mikołajek do wsi Zełwągi oddalonej 6 km na zachód od miasta. Znajduje się tam stadnina koni, w której prowadzone są zajęcia jazdy konnej dla początkujących, dzieci i dorosłych, organizowane są obozy jeździeckie, jedno lub kilkudniowe rajdy konne dla zaawansowanych oraz przejażdżki bryczką.

Stanina koni "Klonek" usytuowana jest na przy Mazurskim Parku Krajobrazowym, zajmującym około połowę pięknej Puszczy Piskiej. W bliskiej odległości znajduje się Nadleśnictwo Strzałowo a w nim liczne rezerwaty fauny i flory mazurskiej, ostoje zwierzyny oraz jezioro Majcz Wielki - jeden z najczystszych akwenów wodnych w całym regionie.

Mini przewodnik

Ośrodek jeździecki, położony niezwykle urokliwie na skraju lasów Puszczy Piskiej. Dysponuje rozległą ofertą dla miłośników koni i sportowej hippiki - tematyczne obozy, lekcje jazdy w siodle na różnych stopniach zaawansowania, wycieczki bryczkami czy długie wyprawy. W stadninie mieszkają konie pełnej krwi angielskiej, huculskie, czystej krwi arabskiej i kuce.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja