Rejsy ze sternikiem katamaranem solarnym

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

              W naszej ofercie mamy krótkie rejsy spacerowe ze sternikiem (0,5 godz - 3,0 godz) wykonywane unikatowym w skali Polski katamaranem solarnym o nazwie "Zgredek".

Rejs odbywa się z doświadczonym sternikiem, który czuwa nad bezpiecznym przebiegiem całego rejsu oraz  opowiada o ciekawych miejscach, które warto odwiedzić. Ta forma aktywnego wypoczynku skierowana jest do pojedynczych osób, a także grup.

Rejsy polecamy szczególnie rodzinom z małymi dziećmi. Istnieje  mozliwość zabranie wózka dziecięcego bez jego składania.     

                Katamaran posiada bardzo wygodną zabudowę w postaci dwóch leżanek na dziobie i kanap rozmieszczonych na obu burtach. Jak każdy katamaran posiada dwa kadłuby, co powoduje, że jest bardzo stabilny i mniej narażony na przechyły, co czyni go bardzo bezpiecznym, szczególnie dla małych dzieci oraz osób, które boją się wody. Katamaran jest częściowo zadaszony, co jest szczególnie ważne w przypadku nadmiernego słońca czy deszczu.  Zaletą pływania tym katamaranem jest również to, że rejs odbywa się w ciszy. Silniki elektryczne stanowiące jego napęd nie generują hałasu.

               Pływamy głównie po Jez. Mikołajskim, ale także wpływamy na jeziora: Bełdany, Śniardwy i Tałty. 

              Ceny rejsów uzależnione są od długości trwania rejsu: 0,5 godz. - 20zł /za osobę,    1 godz.  - 30zł / za osobę,  2 godz. - 50 zł /za osobę,   3 godz. - 65 zł / za osobę. Minimalna ilość osób to 4 a maksymalna 6. Przy mniejszej liczbie osób ceny ustalamy indywidualnie. 

              W naszej ofercie mamy jeszcze rejsy ze sternikiem luksusowym jachtem żaglowym Tango 33 oraz wynajem motorówek bez uprawnień dla osób chcących samodzielnie poprowadzić rejs.

ZAPRASZAMY:

KONTAKT:

  • KAZIK:       TEL. 722533816
  • PAULINA: TEL. 793385128

                 

                

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja