Rejsy ze sternikiem jachtem żaglowym na Mazurach w Mikołajkach

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Proponujemy rejsy godzinowe i dzienne (od 1  do 8 godzin ) luksusowym jachtem żaglowym Tango 33 "Bonia Queen". Rejsy  są prowadzone przez doświadczonego kapitana jachtowego, który czuwaja nie tylko nad bezpiecznym przebiegiem całego rejsu, ale także wskaże miejsca, które warto odwiedzić a także opowie o ciekawych zakątkach Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.
        Ta forma aktywnego wypoczynku skierowana jest do pojedynczych osób, grup  i rodzin, które nie posiadają uprawnień do prowadzenia jachtów, bądź też nie czują się na siłach, aby bezstresowo i bezpieczne samemu poprowadzić jacht.
        Naszym portem bazowym są urokliwe i klimatyczne Mikołajki zwane "Perłą Mazur". Położone są one pośrodku krainy WJM, dzieląc ją na część północną i południową.
       Jesteśmy otwarci na wspólne z załogą ustalanie trasy rejsu i miejsc postoju. 

Największym zainteresowaniem cieszą się rejsy na Jezioro Śniardwy. Rejsy te trwają od 3 do 4 godz. w zależności od warunków pogodowych.

Koszty rejsów jachtem żaglowym uzależnione są od czasu trwania: 1,0 godz. - 200zł,    2,0 godz. - 300 zł,  3,0 godz. - 400 zł,  4godz. - 500 zł,  cały dzień(8 godzin) - 920 zł. Powyższe ceny dotyczą całego jachtu (max. do 6 osób)  - NIE SĄ TO CENY OD OSOBY!!

           W ofercie mamy jeszcze rejsy spacerowe ze sternikiem unikatowym katamaranem solarnym "Zgredek" szczególnie polecanym dla rodzin z małymi dziećmi (jest możliwość zabrania dziecka w wózku) oraz wynajem motorówek bez uprawnień dla osób chcących samodzielnie poprowadzic rejs.

ZAPRASZAMY:
KONTAKT: KAZIK TEL. 722533816
                  

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja