Motorówki bez uprawnień na Mazurach w Mikołajkach

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

       Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy pragną bliższego kontaktu   z  pięknymi mazurskimi jeziorami i nie wystarcza im podziwianie jeziora z brzegu.

        Po krótkim przeszkoleniu przez nasz  personel będziesz mógł samodzielnie (bez uprawnień) wybrać się w rejs na okoliczne jeziora tj. m. in.  Mikołajskie,  Śniardwy, Bełdany, Tałty. Jeśli zaś nie starczy Ci odwagi, możesz za niewielką dopłatą wynająć u nas sternika. Dopłata wynosi tylko 30 zł do każdej godziny. Nasze motorówki są nowe, bezpieczne, mają wysoką burtę, przez co nie dostaje się żadna fala do kokpitu. Są wyposażone w sprzęt ratunkowy. Każda motorówka posiada bimini ( zadaszenie z nieprzemakalnej tkaniny),które chroni załogę zarówno przed nadmiernym słońcem jak i deszczem.  

           Motorówki przeznaczone są zarówno dla dwojga jak i też i całych rodzin z dziećmi. Możesz też zabrać grupę przyjaciół czy znajomych. Maksymalna liczba członków załogi to 6 osób. 

Długość motorówki to 5,40 m,  szerokość to 2,40 m. Motorówka posiada silnik przyczepny o mocy 15 KM, który zapewnia bezpieczne wykonywanie manewrów, a także wielką frajdę z pływania. 

Koszt wynajęcia motorówki z paliwem  -  od 150 zł / godz. 

                  W ofercie mamy jeszcze rejsy ze sternikiem luksusowym jachtem żaglowym Tango 33 oraz rejsy spacerowe ze sternikiem unikatowym katamaranem solarnym "Zgredek" szczególnie polecane dla rodzin z małymi dziećmi ( istnieje możliwość zabrania wózka z dzieckiem).

Lokalizacja:

Przystań Portowa Mikołajki w Mikołajkach - pierwsze i drugie miejsce od promenady po lewej stronie pomostu na wysokości ul. Kajki 58.

ZAPRASZAMY:
KAZIK TEL. 722533816
 KUBA TEL. 697036656


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja