Fun Park Mazury Extreme

Ciekawy park rozrywki, nastawiony na zdecydowanie mocniejsze wrażenia niż karuzele w klasycznych wesołych miasteczkach. Wiodącą rolę odgrywają tutaj atrakcje motoryzacyjne, ale znajdzie się też coś dla miłośników militariów, zwolenników intensywnego ruchu na świeżym powietrzu czy też pełnych energii dzieci.

Jednym z głównych wabików Fun Parku jest tor kartingowy. Może i troszkę prowizoryczny - zbudowany poprzez ułożenie barier z opon na nieużywanym parkingu - za to bardzo ciekawy technicznie. W parku maszyn dominują gokarty uznanej marki Caroli. Kolejnym atutem jest wypożyczalnia quadów. Możliwa jest zarówno wyprawa terenowa, jak też jazda treningowa po zamkniętym torze. Do tego dochodzi organizacja wypraw off-roadowych, przejażdżki prawdziwym samochodem rajdowym i wyścigi mocno wysłużonych aut: Wrak Race.

A to tylko część z ogromnych możliwości. Fun Park dysponuje ponadto segwayami, własnym polem paintballowym - wraz ze strzelnicą do ćwiczeń i stosowną “zbrojownią”, pełną masek, kombinezonów i markerów - parkiem linowym, boiskiem do megapiłkarzyków (niecodzienne połączenie zwykłej piłki nożnej z barową grą), zestawem scenariuszy do gier terenowych oraz wykrywacz metali do poszukiwania uprzednio zakopanych “skarbów”.

Jeszcze w sezonie wakacyjnym 2016 część z wyżej wymienionych atrakcji była udostępniana wyłącznie zorganizowanym grupom po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji. Była. Gospodarze mrągowskiego Fun Parku zapowiadali już, że wkrótce także klienci indywidualni będą mogli skorzystać z rozszerzonej oferty i spędzać tutaj czas na jeszcze więcej przyjemnych sposobów.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz